Gmina Borki: Promesy dla strażaków

  • 27.10.2019, 13:02
  • (joan)
Gmina Borki: Promesy dla strażaków
10 jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy 11 października otrzymało promesy z powiatu radzyńskiego w łącznej kwocie 50 tys. zł.

Pieniądze zostały przyznane w ramach zadania: Dofinansowanie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w 2019 roku. - Uważam, że wspieranie działalności Ochotniczej Straży Pożarnej jest niezbędne ze względu na to, że druhny i druhowie czuwają nad bezpieczeństwem w naszej społeczności lokalnej. Na pewno uzyskane pieniądze pomogą w realizacji zadań naszych jednostek OSP – stwierdził Radosław Sałata, wójt gminy Borki.

Urząd wspierał zresztą strażaków w pozyskaniu funduszy, pomagając w odpowiednim wypełnieniu dokumentacji.Promesy strażacy otrzymali podczas specjalnego spotkania, z rak starosty radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego i komendanta PSP w Radzyniu Podlaskim, Witolda Grajcara.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe