Biała Podlaska: W ZDZ świętowali Dzień Nauczyciela

  • 27.10.2019, 13:10
  • (ach)
Biała Podlaska: W ZDZ świętowali Dzień Nauczyciela
W Zakładzie Doskonalenia Zawodowego im. K. K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej, 11 października, z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczysta akademia, pod hasłem: "Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali", którego autorem jest papież Jan Paweł II.

Kiedy poczet wprowadził sztandar odśpiewano hymn narodowy, następnie dyrektor Henryk Zacharuk przywitał zaproszonych gości, a następnie zwrócił się do grona pedagogicznego i innych pracowników placówki, ze słowami wdzięczności. – Doceniam Państwa dotychczasowe zaangażowanie i życzę wielu sił oraz wytrwałości w kształtowaniu charakterów młodych ludzi. - podkreślił dyrektor Zacharuk. Następnie wręczył nagrody i listy gratulacyjne najbardziej zasłużonym nauczycielom. Ważnym punktem tego dnia było ślubowanie pierwszoklasistów. Następnie miała miejsce część artystyczna, którą przygotowali uczniowie klas III Tkl, I TKFp, I TIPp, I TLPp pod opieką nauczycieli: Agnieszki Jakoniuk, Anny Kowalik, Moniki Łojewskiej i Aleksandry Weremiuk.

Z kolei Agata Żmudzińska przewodnicząca Rady Rodziców w imieniu swoim, rodziców oraz uczniów podziękowała nauczycielom za ich wysiłki w opiece nad młodzieżą. Później zebrani mogli obejrzeć występ artystyczny przygotowany przez młodzież. Uczniowie złożyli też życzenia nauczycielom i wręczyli im kwiaty oraz pierniczki z napisem „Dziękujemy”, a także zaśpiewali sto lat. Zorganizowano też teleturniej „Kocham Cię Szkoło”, w którym wzięli udział pedagodzy i uczniowie. Po nim zaprezentowała się grupa medialna „Forte” prowadzona przez Andrzeja Jędryczkowskiego.

(ach)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe