Biała Podlaska: Świąteczne zmiany w organizacji ruchu

  • 28.10.2019, 11:53
  • Joanna Danielewicz
Biała Podlaska: Świąteczne zmiany w organizacji ruchu
Od 29 października do 4 listopada miasto zmienia organizację ruchu wokół cmentarzy. - W okolicy cmentarza parafialnego w celu zapewnienia płynności ruchu na ulicach: Janowskiej, Nowej, Jana Pawła II zostaną ustawione znaki „B-36” (zakaz zatrzymywania się).

Wjazd i wyjazd na teren parkingu odbywać się będzie jak dotychczas od strony ul. Janowskiej oraz od ul. Nowej – informuje rzecznik prasowy magistratu Gabriela Kuc – Stefaniuk. - W okolicy cmentarza komunalnego wzdłuż ulicy Cmentarnej oraz na łączniku do parkingu przy cmentarzu, również zostanie ograniczone zatrzymywanie i parkowanie pojazdów - zostaną ustawione znaki „B-36” (zakaz zatrzymywania się). Na drodze krajowej nr 2 w rejonie cmentarza zostanie ograniczona prędkość do 50 km/h. Wprowadzone zmiany będą uregulowane ustawionymi znakami drogowymi.

W tych dniach linia K będzie kursowała zgodnie z rozkładem obowiązującym w dni robocze. 30 października 2019 r. (środa) linie autobusowe kursują według rozkładu roboczego.

31 października 2019 r. (czwartek):

Linia E jak w dni robocze
Linia H jak w dni robocze
Linia K jak w dni robocze
Linia T kursuje z Terebelskiej pętli co dwie godziny od godz. 9:10 do 17:00

1 listopada 2019 r. (piątek):

Linia E jak w niedziele i święta.
Linia P kursuje z Dworca PKP tylko do Cmentarza Komunalnego o godz.10:10 i 10: 20. Powrotne, dodatkowe kursy linii P będą wykonywane z Cmentarza Komunalnego o godzinie 12:50 i 13:10. Dodatkowo, zostanie uruchomiona linia K, która będzie kursowała według rozkładu jazdy z dnia roboczego.
Linia T kursuje z Terebelskiej pętli co godzinę od 8:10 do 17:00.
Pozostałe linie kursują jak w niedziele i święta.

2 listopada 2019r. (sobota):

Linia E kursuje jak w sobotę. Dodatkowo, zostanie uruchomiona linia K, która będzie kursowała według rozkładu jazdy z dnia roboczego. Linia T kursuje z Terebelskiej Pętli co godzinę od godz.: 8:10 do 17:00. Pozostałe linie kursują jak sobotę.

3 listopada 2019r. (niedziela):

Linia E kursuje jak w niedzielę
Linia T kursuje jak w niedzielę

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe