GMINA ŁOMAZY: Biesiada seniorów

  • 04.11.2019, 14:49
  • (jlk)
GMINA ŁOMAZY: Biesiada seniorów
W wiejskiej świetlicy w Studziance już po raz dziewiąty zorganizowano Popołudnie Seniora. W miejscowości o tatarskich korzeniach wspólnie z najstarszymi mieszkańcami bawił się też ich przyjaciele.

Prawie 70 osób, w tym 50 seniorów ze Studzianki bawiło się przy występie zespołu „Studzianczanie” oraz kapeli Andrzeja Chwaluczyka. O suto zastawione stoły zadbali organizatorzy, rada sołecka oraz Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka. Życzenia miejscowym nestorom złożył wójt Jerzy Czyżewski, sołtys Stanisława Dziobek oraz proboszcz parafii w Łomazach, ks. Adam Kamecki.

– Zebrani wspominali dawne czasy przy potrawach przygotowanych przez organizatorów. Nie zabrakło pamiątkowej fotografii. Był również okolicznościowy tort. Wspólna biesiada trwała do późnych godzin nocnych – opowiada prezes stowarzyszenia, Łukasz Węda. Wydarzenie miało miejsce w sobotę, 19 października.
 

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe