Biała Podlaska: Wypożycz bezpłatnie sprzęt rehabilitacyjny

  • 06.11.2019, 11:47
  • (pc)
Biała Podlaska: Wypożycz bezpłatnie sprzęt rehabilitacyjny
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej serdecznie zaprasza do bezpłatnego wypożyczania sprzętu rehabilitacyjnego w Ośrodku Opieki Medycznej „Domowy Szpital”, przy ul. Spółdzielczej 5 w Białej Podlaskiej.

Wypożyczalnia czynna jest w poniedziałki, czwartki i piątki w godzinach 8.00-15.00 oraz we wtorki i środy w godzinach 11.00-18.00. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej.

Priorytetem utworzenia wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego był wzrost dostępności wysokiej jakości usług społecznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb osób zagrożonych wykluczeniem społecznym z terenu powiatu bialskiego i miasta Biała Podlaska oraz poprawy jakości życia osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, w tym osób starszych, niepełnosprawnych i niesamodzielnych poprzez utworzenie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego.

Głównym celem utworzenia wypożyczalni sprzętu było podniesie standardu poprzez komfort i poprawę samopoczucia pacjentów. Wszelkie zaplanowane działania ukierunkowane są na stworzenie prestiżowej wypożyczalni, która wpłynie na wzrost atrakcyjności bialskiej placówki.  Wybór i zakup sprzętu podyktowany był umożliwieniem dostępności np. do szyn CPM obecnie dostępnych tylko w Lublinie, czy w Warszawie, jak również łóżek medycznych elektrycznych o regulowanej wysokości wyposażonych w barierki i wysięgnik. Ponadto oferowane są m.in. rowery treningowe, orbitreki, bieżnie, wózki inwalidzkie, koncentratory tlenu.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe