Biała Podlaska: Powstaną dwa ronda 

  • 07.11.2019, 23:47
  • (joan)
Biała Podlaska: Powstaną dwa ronda 
W połowie października władze miasta podpisały umowę na budowę dwóch rond turbinowych na skrzyżowaniach z K2. Inwestycje wykona konsorcjum trzech bialskich firm.

Chodzi o skrzyżowania ul. Terebelskiej i al. Solidarności z drogą krajową. Inwestycja jest możliwa dzięki pozyskaniu pieniędzy na ten cel z projektu transgranicznego Polska-Białoruś-Ukraina, w którym partnerem Białej Podlaskiej był obwód brzeski. Tam powstanie system zarządzania ruchem.

W drodze przetargu miasto wyłoniło wykonawcę, z którym 18 października podpisana została umowa. To konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A., Tre - DROM i Budomex, gdzie pierwsza z wymienionych jest liderem. Konsorcjum zrealizuje przedsięwzięcie do 20 listopada przyszłego roku, za kwotę 8 mln 264 tys. zł. 

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
H Antek
H Antek 10.11.2019, 00:12
Weźmy firmę zewnętrzną i bedzie połowa ceny
sidorska
sidorska 09.11.2019, 18:28
A sidorska jak nie była robiona tak i nie będzie PRD może się szczycić asfaltem pod firmą

Pozostałe