Stanął na podium w mistrzostwach Polski

  • 08.11.2019, 13:28
  • (AK)
Stanął na podium w mistrzostwach Polski Archiwum Marka Grabowskiego
Kolejny sukces Marka Grabowskiego w mistrzostwach Polski myśliwych w biegu na 15 kilometrów. W tym roku reprezentant koła łowieckiego numer 51 „Szarak” w Wisznicach zajął trzecie miejsce, z czasem jedna godzina i 3 minuty. Najlepszy był Rafał Szwarc z Tucholi - czas: 57 minut i 23 sekundy.

Marek Grabowski z Polubicz Dworskich w gminie Wisznice po raz kolejny wziął udział w zawodach w Tucholi koło Bydgoszczy, gdzie bronił tytułu mistrza Polski myśliwych z ubiegłego roku. - Rywale okazali się mocni, a ja cieszę się z kolejnego miejsca na podium. Warunki do biegania były dobre, ale nie obyło się jak co roku na ostatnich kilometrach bez wiatru czołowego - relacjonuje nasz biegacz, który w mistrzostwach Polski zamierza wystartować ponownie za rok.

W Tucholi biegacze rywalizowali na 15 km w X Biegu Świętego Huberta, VII Mistrzostwach Polski Myśliwych, IV Mistrzostwach Dian i IV Mistrzostwach Polski Leśników. Nie zabrakło też rywalizacji nordic walking na 10 km.

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe