Powiat radzyński: Chłopcy z „jedynki” w pucharze Tymbarku

  • 10.11.2019, 07:21
  • (joan)
Powiat radzyński: Chłopcy z „jedynki” w pucharze Tymbarku
Pod koniec października rozegrane zostały powiatowe finały w ramach konkursu „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. W finale rozegranym w Kąkolewnicy zmierzyło się pięć drużyn w kat. U-10. Byli to reprezentanci: SP Kąkolewnica, SP Borki, SP nr 1 Radzyń Podlaski, SP Białka, oraz SP Komarówka Podlaska.

Najlepszą drużyną okazali się zawodnicy radzyńskiej „jedynki” i to oni będą reprezentować powiat w dalszych piłkarskich zmaganiach. - Radzyńscy piłkarze, swoje zmagania rozpoczęli meczem z SP Białką, gdzie zwyciężyli pewnie 6-2. Kolejny mecz to zmagania z zawodnikami ze szkoły w Borkach i tutaj padł wynik 3-0 dla naszych małych wojowników. Po dwóch zwycięstwach nadszedł czas na mecz z gospodarzem zawodów czyli Kąkolewnicą, drużyną która również wygrywała swoje mecze. W tej potyczce padł wynik 6-1 dla Radzynia i w tym miejscu radzyńska drużyna była już prawie pewna awansu do finału wojewódzkiego. Ostatni mecz rozegrała z drużyną Komarówki Podlaskiej, w którym również pewnie wygrali 5-0 – relacjonuje Karol Niewęgłowski z radzyńskiego magistratu.

Finał wojewódzki, w którym zaprezentują się młodzi piłkarze z Radzynia Podlaskiego, trenujący pod okiem trenera Patryka Śmiecińskiego, odbędzie się już w sezonie wiosennym. Jest więc czas na doszlifowanie formy. Skład zwycięskiej drużyny: Szymon Niewęgłowski, Aleksander Targoński, Bartosz Muniowski, Szymon Hałajko, Jakub Wagner, Cezary Frankowski, Aleksander Skubisz, Borys Belniak, Sebastian Prokopiuk oraz Michał Szczebelski.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe