Wisznice: Noc między księgozbiorami

  • 10.11.2019, 07:24
  • (jlk)
Wisznice: Noc między księgozbiorami
Moc atrakcji zapewniła dzieciom Gminna Publiczna Biblioteka w Wisznicach. W ramach akcji „Noc bibliotek” postanowiono zaprosić tam najmłodszych do wspaniałej przygody. Wydarzenie, które trwało do rana, rozpoczęło się wieczorem, 5 października.

Miłośnikom książek przygotowano ognisko, na którym każdy milusiński mógł skosztować ciepłego posiłku. – Liczba dzieci nas zaskoczyła, ale dzięki temu, że było ich tak wiele, zabawa był udana – przyznaje pracownik wisznickiej placówki, Ewa Graniak-Wosinek. Uczestnicy podzielili się na grupy, które wzięły udział w grze terenowej w całym budynku. Celem było odnalezienie bohaterów, którzy uciekli z książek. – Poszukiwacze musieli poruszać się od jednej wskazówki do drugiej, odgadywać zagadki i na końcu znaleźć skarb – dodaje bibliotekarka. Podczas, gdy jedna grupa bawiła się w grę terenową, reszta uczestniczyła w zorganizowanych przez wolontariuszki zabawach ruchowych. Na koniec, wspólnie, w śpiworach lub pod kołdrami obejrzano film pt: "Ptyś i Bill". Nocnym rozmowom nie było końca!

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe