Gmina Siemień: Tajemnicze okoliczności zgonu

  • 13.11.2019, 08:00
  • Tomasz Wachulski
Gmina Siemień: Tajemnicze okoliczności zgonu
Parczewska prokuratura ma już wyniki sekcji zwłok 68-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono pod koniec sierpnia w rowie przy drodze między Siemieniem a Żminnem.

Śledczy nie chcą jeszcze zdradzać w jaki sposób zginął mężczyzna. Wystąpili do specjalistów z różnych dziedzin o uzupełniające badania i opinie, aby potwierdzić stanowisko lekarzy z Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie. - Cały czas weryfikujemy linię obrony, jaką przedstawił zatrzymany w tej sprawie 45-letni mężczyzna. Dopóki nie zakończymy postępowania, ze względu na dobro sprawy nie będziemy ujawniać szczegółów - informuje Adam Hunek, zastępca prokuratora rejonowego w Parczewie. Sprawa jest dość trudna, więc jej zakończenia i ewentualnego aktu oskarżenia nie należy spodziewać się wcześniej niż pod koniec grudnia.

Przypomnijmy, że 24 sierpnia jeden z kierowców dostrzegł leżące w przydrożnych zaroślach ciało mężczyzny. Znajdowało się ono w stanie rozkładu. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził, że denat nie żył od co najmniej kilu dni. Po szczegółowych oględzinach miejsca policyjni technicy ustalili, że mężczyzna został potrącony przez samochód. Kryminalni rozpoczęli szeroko zakrojone poszukiwania. Na podstawie zabezpieczonych śladów oraz innych materiałów i własnych ustaleń wytypowali podejrzane auto.

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 12 listopada

 

 

 

Tomasz Wachulski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe