Terespol: Młodzież kocha taniec!

  • 13.11.2019, 08:30
  • (ach)
Terespol: Młodzież kocha taniec! Adam Trochimiuk
W Terespolu odbył się XV Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Love to Dance. O nagrody walczyła młodzież z Białej Podlaskiej, Krasnegostawu, Łosic, Chełma i Swór oraz z miasta gospodarzy imprezy.

- Jest to największa i najbardziej prestiżowa impreza taneczna w naszym regionie, do której corocznie zgłaszają się najlepsze zespoły z województwa lubelskiego oraz mazowieckiego – zaznacza Łukasz Pogorzelski z Miejskiego Ośrodka Kultury w Terespolu. I podkreśla, iż wydarzenie jest organizowane w celu rozpowszechniania zespołowych form tańca oraz jest okazją do wymiany doświadczeń i pomysłów. Dzięki zdrowej rywalizacji młodzi ludzie mogą zdobywać kolejne umiejętności i ambitniej podchodzić do codziennych ćwiczeń. Impreza jest też szansą na zaprezentowanie talentów estradowych, wielobarwnych strojów i niespotykanych scenografii.

– Widać, że młodzież wkłada wiele pracy w przygotowania, przez co przegląd staje się niezapomnianym widowiskiem – podkreśla Łukasz Pogorzelski. Zespoły przyjechały z Chełma: Estrada Dziecięca, Stowarzyszenie Przyjaciół Tańca, Białej Podlaskiej: Szkoła Tańca Boogie Town i Dance Academy Studio, Krasnegostawu: Freak Dance Academy, Łosic: Academia Art Factory, Swór w gm. Biała Podlaska: Figiel, na scenie wystąpił też terespolski FLESZ.

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 12 listopada

(ach)

Zdjęcia (175)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe