GMINA WOHYŃ: Złoty jubileusz ośmiu par

  • 15.11.2019, 14:27
  • (joan)
GMINA WOHYŃ: Złoty jubileusz ośmiu par
Pod koniec października małżonkowie, którzy przeżyli ze sobą 50 lat obchodzili uroczyście ten złoty jubileusz.

Tym razem na uroczystość stawiło isę 8 par: Helena i Włodzimierz Czeczko z Wohynia, Jadwiga i Tadeusz Dołbeń z Lisiowólki, Janina i Józef Korszeń z Bezwoli Stara Wieś, Jadwiga i Franciszek Kozłowscy z Bezwoli POM, Helena i Ryszard Mazur z Wohynia, Irena i Zbigniew Oleksińscy z Bojanówki, Izabela i Jan Patkowscy z Wohynia oraz Anna i Roman Uchaniuk z Wohynia.

Jubilaci obdarowani zostali medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przekazanymi przez prezydenta RP. Odznaczenia małżonkom przekazał wójt Tomasz Jurkiewicz w asyście kierownika USC Łukasza Korszniewicza i przewodniczącego rady gminy Krzysztofa Barszczewskiego.
 

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe