GMINA MILANÓW: Porozmawiają o Mackiewiczu

  • 18.11.2019, 14:43
  • (TWA)
GMINA MILANÓW: Porozmawiają o Mackiewiczu
Tomek Mackiewicz – w zgodzie ze wszechświatem. Taki jest tytuł spotkania na które wszystkich mieszkańców gminy zapraszają przedstawiciele Stowarzyszenia Cichosz z Cichostowa.

Spotkanie odbędzie się 25 listopada o godzinie 17 w świetlicy wiejskiej w Cichostowie. Głównym punktem będzie promocja książki „Czapkins” Dominika Szczepańskiego. O tym, jaki był Tomek opowie jego żona ANu Solska-Mackiewicz.

Będzie możliwość obejrzenia filmów oraz zdjęć z jego wypraw. - Porozmawiamy o człowieku, który zdobył Kolosa 2008 za „wyczerpujący trawers Mount Logan”, w 2009 zdobył samotnie Chan Tengri w Tienszanie, a następnie wielokrotnie, początkowo z Markiem Klonowskim, usiłował dokonać zimowego wejścia na Nanga Parbat, który był wówczas obok K2 jednym z dwóch niezdobytych jeszcze zimą szczytów Korony Himalajów i Karakorum - zachęcają przedstawiciele Cichosza.

 
(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe