Są liderami w pierwszej lidze [GALERIA]

• 20.11.2019, 09:59
  • (AK)
Są liderami w pierwszej lidze [GALERIA] Adam Trochimiuk
Piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska są niepokonani w pierwszej lidze w obecnym sezonie. Teraz rozprawili się we własnej hali z rywalami z Puław i zajmują pozycję lidera tabeli! Mimo że mają jedno zaległe spotkanie, z KPR w Legionowie 14 grudnia. Bialczanie jako jedyni mają komplet punktów, bo niespodziewanie w Kielcach z AZS UJK przegrał Czuwaj Przemyśl.

AZS AWF Biała Podlaska – Azoty-Puławy II 26:21 (12:9)

AZS AWF: Adamiuk, Kozłowski 1, Sętowski - Bekisz 6, Maksymczuk 6, Niedzielenko 4, Urbaniak 3, Stefaniec 2, Kandora 1, Kozycz 1, Nowicki 1, Ziółkowski 1, Banaś, Łazarczyk, Mazur, Polok.

Zaczęło się od prowadzenia gospodarzy 2:0, po trafieniach Michała Bekisza i Kamila Kozycza. Do przerwy nasi prowadzili trzema bramkami, a w drugiej odsłonie „odjechali” już rywalom prowadzonym przez trenera Piotra Dropka, byłego bramkarza zespołu z Białej Podlaskiej. Bialski zespół prowadził 17:11 w 36 minucie po bramce Norberta Maksymczuka, potem było 22:14, a jedną z bramek zdobył golkiper AZS AWF Krzysztof Kozłowski. Przy wysokim prowadzeniu bialczanom zdarzył się chwilowy przestój, ale potem wszystko wróciło do normy.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia".