Siatkarze Huraganu wygrali w stolicy! [GALERIA]

• 26.11.2019, 12:36
  • (AK)
Siatkarze Huraganu wygrali w stolicy! [GALERIA] Arkadiusz Kielar
Bardzo dobrze spisali się drugoligowi siatkarze Huraganu Międzyrzec Podlaski w Warszawie, gdzie pokonali rywali z miejscowego Metra i to bez straty seta.

Metro Warszawa - Huragan Międzyrzec Podlaski 0:3 (23:25, 27:29, 21:25)

Huragan: Gajosz, Gołębiowski, Kępka, Łęgowski, Nowacki, Sobieszczak, Bielecki (libero).

Siatkarze Huraganu sięgnęli po cenne zwycięstwo dobrze prezentując się m. in. w polu zagrywki i w bloku. Wytrzymali też nerwowo w zaciętej i emocjonującej końcówce drugiego seta, którego wygrali na przewagi. - Konsekwencja w tym co sobie założyliśmy i urozmaicona siatkówka były naszym przepisem na zwycięstwo. Mecz był pod naszą kontrolą – mówił po meczu Piotr Maj, trener Huraganu.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia".