Biała Podlaska: Poszukiwany wpadł z narkotykami

  • 27.11.2019, 09:55
  • Marcin Kozarski
Biała Podlaska: Poszukiwany wpadł z narkotykami
Najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym 39-letni mieszkaniec miasta, który poszukiwany był listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności. W mieszkaniu, w którym przebywał policjanci znaleźli amfetaminę oraz mefedron, które wystarczyłyby do uzyskania ponad 140 porcji dealerskich tych narkotyków.

Mężczyzna został zatrzymany 23 listopada. Ujęli go policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu wspólnie z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego. W mieszkaniu, w którym przebywał stróże prawa dodatkowo natrafili na woreczki strunowe, a w nich m.in.  biały proszek oraz kryształki. - Badania wstępne potwierdziły, ze że jest to amfetamina, mefedron oraz tabletka extazy. Z zabezpieczonej ilości można byłoby sporządzić ponad 140 porcji dealerskich tych narkotyków - informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. 

Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące za popełnione wcześniej przestępstwo. Odpowiadał będzie też za posiadanie środków odurzających. W tym samym lokalu, u 18-letniego mieszkańca miasta policjanci znaleźli z kolei woreczek strunowy z zielonym suszem. W tym przypadku testy wykazały, że jest to marihuana. Młodzieniec także usłyszał już zarzuty. - O dalszym losie obu mężczyzn zadecyduje sąd. Za to przestępstwo według ustawy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności - dodaje rzeczniczka KMP.  Funkcjonariusze weszli do mieszkania, gdyż powzięli informacje, że może tam przebywać poszukiwany listem gończym 39-latek. 

Marcin Kozarski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe