Janów Podlaski: Statuetki Luksusowa Marka Roku zostały rozdane!

  • 27.11.2019, 23:41
  • Piotr Pyrkosz/LMR
Janów Podlaski: Statuetki Luksusowa Marka Roku zostały rozdane!
23 listopada w Hotelu Zamek Janów Podlaski w Janowie Podlaskim odbyła się jubileuszowa X edycja Wielkiej Gali „Luksusowa Marka Roku 2019”. To była wyjątkowa gala w otoczeniu najbardziej luksusowych marek. Jedyne takie wydarzenie w Polsce, które zgromadziło liderów biznesowych sektora premium z Polski i z całego świata, a także osobistości ze świata kultury i sztuki.

Przez cały jubileuszowy weekend odbywały się będą Targi Luksusu, na których wystawiały się firmy stawiające na najwyższą jakość produktów i usług. Uczestnicy mogli wziąć udział w specjalnych panelach dyskusyjnych na temat branży luksusowej. Kulminacyjnym punktem wieczoru była jednak gala oraz rozdanie statuetek „Luksusowa Marka Roku 2019”, które trafiły do najbardziej prestiżowych firm z kraju i za granicy. Podczas jubileuszowej gali w jednym miejscu spotkali się producenci z najróżniejszych branż, prezentujący luksusowe towary i usługi. Ich cechą wspólną jest dbałość o detale, jakość i precyzja. Ponadto uczestnicy mieli okazję spotkać się i porozmawiać z laureatami wszystkich dotychczasowych 10 edycji. Patronem medialnym wydarzenia było Słowo Podlasia. 

Luksusowa Marka Roku, to jedyna nagroda tego typu oraz jedyna taka statuetka wręczana luksusowym firmom, usługom i produktom premium na całym świecie już od 10 lat.  Jubileusz, to powód do dumy i hucznego świętowania. Podczas tegorocznej Gali goście poznali laureatów kategorii: Super Luksusowa Marka Roku, Luksusowa Marka Roku oraz Twórców Polskiego Rynku Dóbr Luksusowych. Ponadto po raz pierwszy wyłonione zostały produkty w kategorii w specjalnej „Najwyższa Jakość Roku“.
Tę specjalną nagrodę otrzymały firmy, produkty, usługi, które od lat osiągają najwyższą jakość i tym samym ustanawiają standardy jakości w Polsce i na świecie niezależnie od rynku i branży, w której działają. Bo przecież luksus to nic innego jak najwyższa jakość.
- Bardzo się cieszę, że udało mi się stworzyć wydarzenie, które jest wyjątkową okazją do wymiany poglądów. Od 10 lat Goście przyjeżdżają do nas nie tylko na wydarzenie biznesowe, ale także na liczne atrakcje towarzyszące, np. sympozja, występy teatralne, koncerty, showroomy czy degustacje. - mówi Mariusz Pujszo, Prezes Zarządu spółki Luksusowa Marka Roku. W tym roku jury miało szczególnie trudny wybór z wyłonieniem laureatów. 10-ta edycja to ważne wydarzenie, ale i wielkie zobowiązanie wobec marek i firm, gdyż znak Luksusowa Marka Roku 2019 potwierdza jakość premium wytypowanych produktów. 

Pierwszą statuetkę „Super Luksusowej Marki Roku 2019” otrzymała rodzinna firma Ankol Poland, która działa w branży lotniczej na rynku krajowym i międzynarodowym, a także KGH Polska, Jubiler Agnieszka Celmer, Multiplanta, DreamGo Exclusive Travel i Hydro San. W gronie „Luksusowej Marki Roku 2019” znalazły się: EM Consulting Damian Bielaszewski, Planet Jump, Brodman, Musso Company by Monika Stolarska & Ewa Matyjaśkiewicz, AMC Aviation, The Macallan, Centrum Rehabilitacji Kompleksowej, Browar Obywatelski, Restauracja Stixx Bar & Grill, iON Hair Design, Browar Kościerzyna, Winnica Słoneczny Zakątek, Naleweczka Mareczka, I-Car, Pałac Warlity, Holiday Park& Resort, Jubiler Łyko, BIALCON, Projektantka Mody Marta Kozłowska, Cirrus Aircraft – Aero Poznań, Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie, Speedbar - Krzysztof Drabik, Magazyn Szef Kuchni, Magazyn Dobre Wnętrze, Hilton Seychelles, Gospodarstwo Szkółkarskie Łazuccy, Magik Markus i Arashi, FAME MMA – najbardziej widowiskowe show w Polsce,  EuropaProperty.com, PGE Narodowy, Agencja Timing, KONRAD Lingerie, Novak Designers, Taurus Sea Power, Oskar Mądry Inwestor-Projektant, Justyna Tatys architekt wnętrz, Steinway Lyngdorf oraz Beauty Kingdom Clinic. Luksus smakujemy i delektujemy się nim. Te doznania możemy poznawać dzięki laureatom statuetki Luksusowa Marka Roku w kategorii Szef Kuchni Roku 2019. Te kojące nasze podniebienia wyróżnienie otrzymali: szef kuchni Łukasz Rudzki - Hotel Zamek Janów Podlaski, szef kuchni Marcin Przytuła – Hotel SixtySix Warszawa, szef kuchni Sławomir Saguła – Rezydencja Gubałówka Zakopane, Filip Schmidt Delikatesy & Kuchnia by Chef Filip. Piękno zachwyca każdego i dlatego Luksusową Markę Roku 2019 w kategorii Architektura i Design otrzymali: Luxury Brand of the Year 2019 Design Space, PRIMA INTERIOR z Ukrainy oraz Lakberendezők Országos Szövetsége z Węgier, BULAK PROJEKT Pracownia Projektowa, Monika Białek architekt, Oskar Mądry Inwestor-Projektant i Justyna Tatys architekt wnętrz. Statuetki wręczał osobiście Mariusz Pujszo, prezes zarządu spółki Luksusowa Marka Roku oraz Wiola Wrzesińska z-ca redaktora naczelnego magazynu Osobowości i Sukcesy. 

Po raz pierwszy w specjalnej w kategorii „Najwyższa Jakość Roku“ wyłoniliśmy firmy, produkty, usługi, które ustanawiają wysokie standardy jakości w Polsce i na świecie. Statuetki otrzymały: Gazeta.pl, Polsat Cafe, Everest Development, Opax, Restauracja Gruba Ryba, Ervigo PL, Wydawnictwo Bauer, Cosmedica za markę Medi Pharm, NIMBUS Sweden, Odkupienie Win, Forbes, Firma KONKRET Monika Strzałka. Już po raz czwarty kapituła wyłoniła „Twórców Polskiego Rynku Dóbr Luksusowych”, statuetki odebrali: Piotr Pilch, Agnieszka Zydroń, Marcin Paździor, Dariusz Surynt, Beata Drzazga, Jarosław Chrobociński, Maciej Zień, Iwona Kossmann, Aneta Larysa Knap i Paweł Trochimiuk.
Specjalne międzynarodowe kategorie: Super Luxury Brand of the Year 2019 otrzymał Christian Laurent, The Best Quality 2019 BIO- Eveline Cosmetics linia BIO Vegan i Super Luxury Line of the Year 2019- Eveline Cosmetics. 

Ważnym punktem poprzedzającym uroczystą galę są Targi Luksusu oraz odbywające się na nich liczne spotkania biznesowe, sympozja, które w bardzo znaczący sposób wspierają firmy uczestniczące w tym wydarzeniu. Gościom, którzy przyjechali z całego świata zapewniono moc atrakcji w postaci występów artystycznych piosenkarzy: Natalii Pujszo, Natalii Opyrchał, Agnieszki Wiechnik, oraz solistek Zespołu Wokalnych Kameralistów Łódzkich z Opery w Łodzi i artystek z Krakowskiego Teatru Komedia. Dla spragnionych występów teatralnych, nie zabrakło elementów kultury, którą zaprezentował krakowski Teatr Komedia ze spektaklem „Wpadki Miłosne”. W magiczny świat iluzji wprowadził Magik Marcus, a Krzysztof Drabik swoim pokazem barmańskim udowodnił, że żonglować można i kieliszkami od wina. Równie ekscytującym elementem Gali była licytacja na rzecz Fundacji „Jestem Optymistą”, w której goście bardzo aktywnie uczestniczyli, licytując luksusowe produkty.

Partnerem Gali było Województwo Lubelskie. Lubelskie Smakuj Życie. Marka Lubelskie, organizatorem firma Luksusowa Marka Roku Sp. z o.o., a nad przebiegiem czuwała firma Excellent Events oraz magazyn „Osobowości i Sukcesy”.
 

Piotr Pyrkosz/LMR

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe