Przed nami Cross u Radziwiłłów

  • 29.11.2019, 11:10
  • (AK)
Przed nami Cross u Radziwiłłów Adam Trochimiuk
Już w sobotę 30 listopada od godziny 11 czeka nas trzecia edycja Crossu u Radziwiłów w Białej Podlaskiej, zawodów organizowanych przez Klub Biegacza Biała Biega i Time2Go pod patronatem "Słowa Podlasia".

Zawodnicy rywalizować będą w biegu i marszu z kijkami na dystansie 6 kilometrów (trzy pętle po 2 kilometry po mocno pofałdowanym terenie) w pięknej scenerii bialskiego Parku Radziwiłłowskiego. Przy muzyce i jak zwykle znakomitej atmosferze. Każdy zawodnik otrzyma na mecie pamiątkowy medal, a na najlepszych czekają puchary. Organizatorzy proszą także o wparcie schroniska Azyl w postaci karmy dla zwierzaków. Szczegóły na www.time2go.pl.

Z kolei 7 grudnia od godziny 10 czeka nas kolejna impreza organizowana przez Klub Biegacza Biała Biega i Time2Go - Charytatywny Bieg Mikołajów w Parku Radziwiłłowskim w Białej Podlaskiej. Warunkiem startu jest posiadanie w swoim stroju jakiegoś elementu stroju Świętego Mikołaja, a celem jest zbiórka materiałów szkolnych, zabawek, książek, gier i słodyczy dla dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej przy ul. Orzechowej.

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe