Rossosz: Zabawa nie tylko na deszczowe wieczory

  • 01.12.2019, 10:33
  • Justyna Lesiuk-Klujewska
Rossosz: Zabawa nie tylko na deszczowe wieczory
Kolejna sobota w miejscowej bibliotece upłynęła pod znakiem pasjonujących rozgrywek. Wszystko za sprawą Klubu Gier Planszowych Baba Jaga. Było miło i rodzinnie, ale też pracowicie.

Tym razem założycielka klubu, Ewa Graniak-Wosinek zaprosiła wyjątkowego gościa. Był to Krzysztof Wasyluk, który pochodzi z Kolonii Dobryń, a od jakiegoś czasu współpracuje z Lacertą, jednym z najbardziej znanych w Polsce wydawnictw gier planszowych.

Członkowie klubu znają wydawnictwo z gier takich, jak Azul, Park Niedźwiedzi czy Patchwok. Krzysztof Wasyluk w ciekawy sposób opowiedział, jak wygląda jego praca w wydawnictwie. Po tym nastąpiła równie interesująca część spotkania, czyli rozwijające wyobraźnię i logiczne myślenie wspólne granie. Spędzony w ten sposób czas pozwolił też dzieciom zacieśnić więzi z dorosłymi. Dlatego Ewa Graniak-Wosinek zapowiada, że tego typu spotkań będzie więcej. Wydarzenie miało miejsce 16 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rossoszu. 

Justyna Lesiuk-Klujewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe