GMINA CZEMIERNIKI: Świętowali pięć wspólnych dekad

  • 02.12.2019, 12:45
  • (joan)
GMINA CZEMIERNIKI: Świętowali pięć wspólnych dekad
Szesnaście par z terenu gminy uroczyście obchodziło w listopadzie swoje złote gody. Podczas uroczystości otrzymali z rąk wicewojewody Roberta Gmitruczuka Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznawane przez prezydenta RP.

 - Jesteście państwo dla młodego pokolenia wspaniałym przykładem na to, iż miłość nie jest pustym słowem, że naprawdę warto razem iść przez życie, wspólnie cieszyć się sukcesami i wspólnie pokonywać trudności – mówił wicewojewoda podczas dekoracji.

Medalami uhonorowani zostali: Alicja i Władysław Maj z Wygnanowa, Marianna i Jerzy Błaszczak z Czemiernik, Kazimiera i Ludwik Delążek z Bełcząca, Ewa i Tadeusz Oleksińscy z Wygnanowa, Krystyna i Władysław Dobrowolscy z Czemiernik, Krystyna i Jan Krajanowscy z Czemiernik, Stanisława i Kazimierz Karwowscy z Licht, Janina i Andrzej Świć ze Stójki, Zofia i Ludwik Nogal ze Skoków, Krystyna i Wojciech Sznura z Czemiernik, Danuta i Zygmunt Biernaccy z Licht, Anna i Czesław Błaszczak z Czemiernik, Alina i Marian Kleszcz z Bełcząca oraz Zofia i Stanisław Komar z Bełcząca. We wręczaniu medali uczestniczyli również: wójt Arkadiusz Filipek, przewodniczący rady gminy – Marek Bączek oraz Sławomir Jarzyna, zastępca kierownika USC. W uroczystości udział wziął także ks. kan. Jerzy Latawiec.
 

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe