W Orlętach zdecydowali o zmianie trenera

  • 02.12.2019, 16:36
  • (AK)
W Orlętach zdecydowali o zmianie trenera Arkadiusz Kielar
Zarząd Orląt Spomlek Radzyń Podlaski podjął decyzję, że Rafał Borysiuk nie będzie już dłużej trenerem trzecioligowego zespołu piłkarzy. Nazwisko nowego trenera możemy poznać w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Orlęta w obecnym sezonie spisują się poniżej oczekiwań, zajmują miejsce w strefie spadkowej. Są na trzeciej od końca, 16. pozycji w trzecioligowej tabeli, z 15 punktami na koncie. Z bilansem 3 zwycięstw, 6 remisów i 9 porażek. Prezes klubu z Radzynia Podlaskiego Krzysztof Grochowski przyznał po zakończeniu pierwszej części trzecioligowego sezonu w rozmowie ze „Słowem Podlasia”, że na zebraniu zarządu klubu wszystkie rozwiązania są możliwe. Teraz okazało się, że zespół będzie miał nowego trenera. Z Orląt ma odejść też kilku piłkarzy. - Trzy razy zbieraliśmy się, by podjąć decyzje - przyznaje Krzysztof Grochowski. - Trener złożył najpierw sprawozdanie po pierwszej części obecnego sezonu. Następnie zarząd podjął decyzję, że dojdzie do zmiany trenera. Poinformowałem o tym Rafała Borysiuka i przedstawiliśmy mu inną ofertę.

Więcej w najnowszym, papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia".

 

 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kibic
Kibic 05.12.2019, 10:22
Chcemy Modernizacji Stadionu Miejskiego w Radzyniu Podlaskim!!! Zadaszona główna trybuna oraz sztuczne boisko treningowe

Pozostałe