Rywalizowali w Crossie u Radziwiłłów

  • 02.12.2019, 17:04
  • (AK)
Rywalizowali w Crossie u Radziwiłłów Adam Trochimiuk
Blisko 150 zawodników wystartowało w trzeciej edycji Crossu u Radziwiłów w Białej Podlaskiej, zawodów organizowanych przez Klub Biegacza Biała Biega i Time2Go pod patronatem „Słowa Podlasia”. Każdy na mecie otrzymał pamiątkowy medal, a na najlepszych czekały puchary.

Uczestnicy imprezy rywalizowali w biegu i marszu z kijkami na 6 kilometrów w pięknej scenerii bialskiego Parku Radziwiłłowskiego. Przy muzyce i jak zwykle w znakomitej atmosferze. - Fajne góreczki, pogoda super, dało się bardzo przyjemnie pobiegać i maszerować - mówi Dariusz Trębicki, prezes Klubu Biegacza Biała Biega.

W III Crossie u Radziwiłłów bieg wygrał Damian Świerdzewski (Następny Krok Ostrołęka) z czasem 21 minut i 27 sekund. Wśród pań najlepsza była Białorusinka Ałła Jaskowicz z Brześcia - 24.39. Z kolei w rywalizacji nordic walking pierwszy był Dariusz Mackiewicz (Aktywny Kodeń) - 39.47, a w rywalizacji pań najlepsza była Teresa Hryciuk (Biała Podlaska) - 45.50. 

Już 7 grudnia kolejna świetna impreza organizowana przez Klub Biegacza Biała Biega i Time2Go, wspólnie ze studentami kierunku fizjoterapia - kołem naukowym „Promocja Zdrowia” Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej. To Bieg Mikołajów w bialskim Parku Radziwiłłowskim, który rozpocznie się o godzinie 10. - Są dwa warunki, by wziąć udział w imprezie. Pierwszy to jakiś atrybut Świętego Mikołaja w stroju lub związany ze świętami Bożego Narodzenia. A drugi to przyniesienie ze sobą prezentu dla dzieciaków z Zespołu Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej - dodaje Dariusz Trębicki. 

 Więcej w najnowszym, papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia".

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe