Kto wygrał bilety na Noworoczną Galę Operetkową?

  • 17.12.2019, 20:12
  • Paulina Chodyka
Kto wygrał bilety na Noworoczną Galę Operetkową?
Już niedługo Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej zabierze nas w niezapomnianą muzyczną podróż przez najpiękniejsze historie miłosne, operetki i musicale. Artyści, którzy wystąpią w koncercie, reprezentują najwyższy poziom i z powodzeniem biorą udział w projektach międzynarodowych, gdzie odnoszą najwyższe sukcesy. A poniżej wyniki konkursu, w którym do wygrania było jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Na scenie Operetki Kijowskiej od kilkudziesięciu lat wystawiane są klasyczne operetki, musicale współczesne i klasyczne, różne programy koncertowe (pokazy, koncerty, orkiestra symfoniczna, opera i balet), wdrażanych jest też wiele eksperymentów twórczych. Nowoczesny okres teatru jest bardzo ciekawy i bogaty, a utalentowani aktorzy dają publiczności uczucie prawdziwych uniesień. To wielofunkcyjny teatr muzyczny z jasno określoną strategią rozwoju, który przejmuje różnorodność stylów i kierunków, zaprasza artystów z innych teatrów i innych krajów i jest w ciągłym poszukiwaniu nowych kreatywny pomysłów. Na koncercie w Białej Podlaskiej wystąpią soliści Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej, orkiestra, pary baletowe oraz chór. W ponad dwugodzinnym programie będzie można usłyszeć znane i lubiane arie operetkowe, musicalowe oraz tradycyjne pieśni narodowe Ukrainy. Całość wzbogacona będzie pięknymi strojami oraz tańcem baletu i niezwykłym kunsztem 25-osobowej orkiestry. Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie właśnie ten koncert.

Noworoczna Gala Operetkowa odbędzie się już 10 stycznia o godz. 19:00 w Auli PSW w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej 95 /97. Bilety do nabycia w sklepie „Empik” Biała Podlaska ul. Brzeska 27 C.H. ,,Rywal” oraz online: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl oraz www.empikbilety.pl. Informacje dotyczące rezerwacji zbiorowych pod nr. tel. 737 567 014 oraz na www.agencjabrussa.pl i adresem e-mail [email protected]

W naszym konkursie, w którym do wygrania było jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie wygrywa pani Jola Oleszczuk. Gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagrody do siedziby naszej redakcji, ul. Warszawska 15.

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe