Międzyrzec Podlaski: Above Water Modern Ballet

  • 08.12.2019, 22:13
  • Anna Ostapiuk
Międzyrzec Podlaski: Above Water Modern Ballet Michał Sierpień
Na wystawę inspirujących i niecodziennych fotografii zaprasza do Pałacu Potockich w Międzyrzecu Podlaskim jej twórca fotograf Michał Sierpień.

Wystawa „Above Water Modern Ballet” będzie dostępna dla zwiedzających do 14 grudnia. Zaklęte w kadrach ekspresyjne ujęcia nadwodnych tancerek powstały podczas wspólnej sesji zdjęciowej Radzyńskiego Klubu Fotograficznego „Klatka” i utalentowanych tancerek Mileny Rzewuskiej i Magdaleny Spółczyńskiej. Materiał zdjęciowy wykonano na Pływalni Aqua-Miś Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim. - Taniec jest jednym z najpiękniejszych środków wyrazu. Łączy w sobie ekspresję i mnóstwo emocji. Rytm muzyki przenosi tancerki do ich zamkniętego świata. Stwarza obraz malowany ruchem ciała, biciem serca, oddechem i uwolnionym spojrzeniem. Zgrywa wszystkie zmysły, przez co widz obcuje z eksplozją energii. Taka jest ta wystawa – tak o wspólnym dziele opowiada fotograf Michał Sierpień. Wernisaż wystawy miał miejsce 30 listopada podczas akcji „Uwolnij szafę” zorganizowanej w Pałacu Potockich w Międzyrzecu Podlaskim.

Anna Ostapiuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe