Biała Podlaska: Ważny komunikat dla kierowców!

  • 09.12.2019, 23:32
  • Redakcja
Biała Podlaska: Ważny komunikat dla kierowców!
W związku z budową tunelu na przejeździe kolejowym na ulicy Witoroskiej, niedługo nastąpi całkowite zamknięcie odcinka ulic Witoroskiej i Lubelskiej. Ruch przeniesiony zostanie na przejazd kolejowy na ul. Łomaskiej, a w miejscu skrzyżowania ulic Łomaskiej i Kolejowej powstanie tymczasowe rondo. Już dziś, 10 grudnia, rozpoczną się roboty drogowe w tym miejscu, które mają zakończyć się na początku przyszłego roku.

W związku z planowaną budową dojazdów do tunelu na przejeździe kolejowo-drogowym kategorii „A” w km 171,369 linii kolejowej nr 2 w ciągu drogi wojewódzkiej nr 812, na czas prowadzenia robót drogowych, niezbędne jest całkowite zamknięcie odcinka ulic Witoroskiej i Lubelskiej. Zamknięcie wymienionych ulic spowoduje przeniesienie ruchu drogowego na przejazd kolejowo-drogowy w ciągu ulicy Łomaskiej. - Aby uniknąć paraliżu głównego układu komunikacyjnego miasta w kierunku północno-południowym oraz aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom ruchu drogowego i możliwość dojazdu służb ratunkowych, w  celu efektywnego upłynnienia ruchu, Firma PRD S.A., która podpisała umowę na realizację zadania pn. „Budowa dojazdów do tunelu ul. Lubelska i ul. Witoroska w Białej Podlaskiej”, zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji, od jutra rozpoczyna roboty przygotowawcze związane z wyznaczeniem  tymczasowego ronda na skrzyżowaniu ulic Łomaskiej z Kolejową. W pierwszej kolejności przeprowadzone zostaną prace rozbiórkowe, następnie zostanie utwardzona dodatkowa nawierzchnia jezdni. Wszystkie prace odbywać się będą pod ruchem z niedużymi przewężeniami jezdni i informuje rzecznik bialskiego urzędu miasta, Gabriela Kuc-Stefaniuk. Jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą na początku przyszłego roku  prace związane z wyznaczeniem tymczasowego ronda zostaną zakończone.

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Edek
Edek 10.12.2019, 21:36
Ło panie jak ja do Ed-Łóda dojadę
Z krainy kredek.
Z krainy kredek. 11.12.2019, 23:24
Przez lotnisko ło panie tam chamuj ch....
Felga
Felga 10.12.2019, 08:10
Chyba ktoś kompletnie zwariował, już teraz bez kierowania ruchu z ul Lubelskiej i Witoroskiej, przejazd na Łomaskiej to tragedia. Brawo wy!

Pozostałe