Liczyła się dobra zabawa i szczytny cel

  • 10.12.2019, 14:04
  • (AK)
Liczyła się dobra zabawa i szczytny cel Adam Trochimiuk
To był prawdziwy zlot Świętych Mikołajów, Śnieżynek i "reniferów". W charytatywnym IV Biegu Mikołajów w Parku Radziwiłłowskim w Białej Podlaskiej najważniejsze były dobra zabawa i szczytny cel.

Za nami kolejna świetna impreza organizowana przez Klub Biegacza Biała Biega i Time2Go pod patronatem „Słowa Podlasia”. Tym razem wspólnie ze studentami kierunku fizjoterapia-kołem naukowym „Promocja Zdrowia” Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej. Do pokonania było 1500 metrów, a warunki by wziąć udział w imprezie były dwa. Pierwszy to atrybut Świętego Mikołaja w stroju lub związany ze świętami Bożego Narodzenia. A drugi to przyniesienie ze sobą prezentu (mogły to być zabawki, słodycze czy materiały papiernicze) dla dzieciaków z Zespołu Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej przy ulicy Orzechowej.

- Nie prowadziliśmy klasyfikacji kto wygrał, to było happeningowe wydarzenie - mówi Dariusz Trębicki, prezes Klubu Biegacza Biała Biega. - Wszyscy przynieśli prezenty dla dzieci, zabawki, książki, gry, słodycze. W naszej imprezie wzięło udział około 60 osób, zabawa była przednia.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia".

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe