Konkurs Słowa: Ubierz choinkę, wygraj nagrody!

  • 13.12.2019, 10:15
  • Redakcja
Konkurs Słowa: Ubierz choinkę, wygraj nagrody!
W naszej redakcji stanęła już piękna, zielona choinka. Nim na niebie zaświeci wigilijna gwiazdka musimy ją przystroić. A to nie jest taka prosta sprawa. Tym bardziej, że w tym roku postanowiliśmy ją ubrać w wyjątkowe, własnoręcznie przygotowane ozdoby.

Dlatego też, zapraszamy Was, drodzy Czytelnicy do udziału w konkursie na najpiękniejszą ozdobę choinkową. Nieważne, czy będzie to bombka, zawieszka, łańcuch, zabawka. Na naszej choince znajdzie się miejsce na wszystko! Technika wykonania prac jest dowolna, ogranicza Was tylko wyobraźnia. Ważne, żeby były wykonane samodzielnie. Na najciekawsze propozycje czekają nagrody, które trafią do Was jeszcze w tym roku!

Przygotowane samodzielnie prace należy dostarczyć do naszej redakcji (ul. Warszawska 15, Biała Podlaska), do poniedziałku 23 grudnia. Wszystkie dostarczone do nas zabawki choinkowe, bombki itp. ozdobią naszą redakcyjną choinkę, a także zostaną opublikowane w gazecie z podpisem ich autora. Komisja konkursowa spośród dostarczonych prac, wybierze trzy najpiękniejsze, które zostaną nagrodzone. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w sylwestrowym wydaniu naszej gazety, tj. 31grudnia bieżącego roku.

Miłej zabawy!

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe