Zapraszają na turniej w Parczewie

  • 13.12.2019, 17:51
  • (AK)
Zapraszają na turniej w Parczewie
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie serdecznie zaprasza do udziału w I Turnieju Tenisa Stołowego o Grand Prix Parczewa w kategorii open w sezonie 2019/2020. W niedzielę 15 grudnia o godzinie 11 w sali MOSiR na stadionie przy Al. Jana Pawła II 1.

Cały cykl Grand Prix składa się z 4 indywidualnych turniejów, z których do ogólnej klasyfikacji wliczane będą 3 najlepsze wyniki. Organizatorami rozgrywek jest MOSiR oraz Urząd Miejski w Parczewie. Dla najlepszych uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe i pamiątkowe trofea sportowe. Wpisowe do każdego turnieju 5 zł. Wyniki na stronie www.mosir.parczew.com.

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe