Radzyń Podlaski: Bomba na wysypisku

  • 17.12.2019, 07:40
  • (el)
Radzyń Podlaski: Bomba na wysypisku
O tym, iż na terenie zakładu znaleziony został przedmiot przypominający niewybuch dyżurny radzyńskiej komendy został powiadomiony 14 grudnia kilka minut po godz. 7:00.

Pracownik sortowni ujawnił go na taśmie, podczas segregacji odpadów. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Okazało się, że to ćwiczebna bomba lotnicza. Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że odnalezionych niewybuchów nie należy dotykać czy też próbować przenosić. Ważne jest również to, aby do czasu przybycia właściwych służb, znaleziska takie zabezpieczyć przed przypadkowym dostępem osób nieświadomych zagrożeń.

(el)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe