Gmina Międzyrzec Podlaski: Samorząd z tytułem Lidera Edukacji

  • 27.12.2019, 22:00
  • Anna Ostapiuk
Gmina Międzyrzec Podlaski: Samorząd z tytułem Lidera Edukacji
Gmina uhonorowana została certyfikatem „Samorządowy Lider Edukacji”, stanowiącym potwierdzenie najwyższej jakości zarządzania lokalną przestrzenią edukacyjną.

Wyróżnienie przyznano w ramach IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw „Samorządowy Lider Edukacji” 2019. Nadano je zgodnie z rekomendacją Komisji Ekspertów reprezentujących środowisko akademickie. Organizatorem merytorycznym konkursu jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Dokument potwierdza, że odznaczona nim jednostka samorządu terytorialnego realizuje lokalną politykę edukacyjną w sposób innowacyjny, nowatorski, progresywny i efektywny, wdrażając przy tym pionierskie rozwiązania programowe, organizacyjne i kadrowe w systemie oświaty. 

Certyfikat i towarzyszący mu Znak Jakości „Samorządowy Lider Edukacji” stanowią potwierdzenie przestrzegania przez samorząd najwyższych standardów jakościowych w dziedzinie zarządzania lokalną przestrzenią edukacyjną. Wyróżnienie w imieniu wójta Krzysztofa Adamowicza odebrała w Łodzi 11 grudnia kierownik referatu oświaty w urzędzie gminy Marta Cybulska – Demczuk.

Anna Ostapiuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe