Gmina Międzyrzec Podlaski: Sukcesy młodych strażaków

  • 27.12.2019, 22:06
  • (pc)
Gmina Międzyrzec Podlaski: Sukcesy młodych strażaków
Na początku grudnia w Woli Wapowskiej (kujawsko-pomorskie) odbyły się III Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Sukcesami zakończyli tam start młodzi strażacy-ochotnicy z gminy Międzyrzec Podlaski.

W konkurencjach zmierzyło się ponad 200 zawodników z MDP z różnych części kraju. Międzyrzecką gminę reprezentowała Krzewica, Rogoźnica i Rzeczyca. Wśród drużyn dziewczęcych II miejsce zajęła Rogoźnica, a trzecie – Krzewica. Wśród drużyn chłopięcych: I miejsce zdobyła Krzewica, a III Rogoźnica. W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt II była Natalia Szewczuk a III - Aleksandra Jurkowska - obie z Rogoźnicy. Wśród chłopców najlepszy był Dawid Wawrzycki z Krzewicy.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe