Duże zaufanie dla nowego trenera

  • 09.01.2020, 22:03
  • (AK)
Duże zaufanie dla nowego trenera YouTube
Z Arturem Bożykiem, nowym trenerem trzecioligowych piłkarzy Orląt Spomlek Radzyń Podlaski, rozmawia Arkadiusz Kielar

Nie zastanawiał się pan długo nad przyjęciem propozycji z Radzynia Podlaskiego. Co pana przekonało?

- Tak. A przekonał mnie ściśle określony cel jaki jest postawiony przed drużyną i to, że zostałem obdarzony w Radzyniu Podlaskim dużym zaufaniem.

Cel na wiosnę dla Orląt jest oczywisty, walka o utrzymanie. Ale trzeba też wzmocnić kadrę, mają przyjść nowi gracze między innymi z Chełmianki Chełm, w której pan pracował.

- Nie jest to wykluczone, ale temat dotyczący kadry zespołu przed nami. O nazwiskach nie mogę jeszcze za bardzo mówić. Jeśli chodzi o cel zespołu na ten sezon, to wiadomo, że walczyć będziemy o bezpieczne miejsce w tabeli. W trakcie przygotowań czekają nas sparingi, mamy też zaplanowany obóz w Brześciu na Białorusi.

Kto będzie pana asystentem w Orlętach?

- Przemysław Kwiatkowski (zawodnik z Chełmianki), który jednocześnie będzie przy grupach młodzieżowych. Znamy się dobrze z Chełma.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia" z 7 stycznia. 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kibic
Kibic 10.01.2020, 17:54
Chcemy Modernizacji Stadionu Miejskiego w Radzyniu Podlaskim!!! Zadaszona główna trybuna oraz sztuczne boisko treningowe

Pozostałe