Biała Podlaska: Szczegółowy harmonogram finału WOŚP

  • 10.01.2020, 12:58
  • Paulina Chodyka
Biała Podlaska: Szczegółowy harmonogram finału WOŚP Adam Trochimiuk Bialski sztab WOŚP pełną parą przygotowuje się do niedzielnego finału
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram imprezy w naszym mieście. Działania zaplanowane są w kilku miejscach m.in. na placu Wolności, w urzędzie miasta czy w szpitalu. Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w wielkim finale!

W dolinie Krzny niedaleko miejskiego targowiska przy al. Tysiąclecia, o godz. 8:00 będą trwać zawody wędkarskie. Następnie w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 im. Emilii Plater o godz. 10:00 rozpocznie się turniej koszykówki. O godz. 12:30 w bialskim szpitalu w Diana Cafe odbędzie się koncert na żywo kapeli ludowej "Podlasiacy" i Oliwii Spychel oraz mała licytacja gadżetów WOŚP. Przez cały dzień w holu dolnym urzędu miasta będzie można podziwiać wystawę fotograficzną "Biała Podlaska gra z Orkiestrą - wspomnienia". Główny koncert rozpocznie się zaś o godz. 17:00 na placu Wolności. Rozpocznie go o 17:15 Bialska Szkoła Rocka. O 18:00 wystąpi zespół "Rewers", a o 18:20 - zespół "Martin". Od 18:40 rozpoczną się licytacje, a także wydarzenie pod hasłem "Biała Biega dla Orkiestry". W międzyczasie o godz.19:00 wystąpi zespół "HisBand". O godz. 19:30 ponownie odbędą się licytacje. Zwieńczeniem będzie tradycyjne "Światełko do nieba" o godz. 20:00, na tę godzinę przewidziana jest również kąpiel z bialskimi morsami. W międzyczasie również na placu Wolności od godz. 17:00 będzie można m.in. podglądać w pracy bialskich grafficiarzy, pokazy strażackie w wykonaniu OSP Sławacinek Stary (17:45). 

Paulina Chodyka

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe