Gmina Terespol: Samochód wpadł do Krzny. Trwają poszukiwania kierowcy

  • 12.01.2020, 11:51
  • (pc)
Gmina Terespol: Samochód wpadł do Krzny. Trwają poszukiwania kierowcy www.meteolu.pl
Trwają poszukiwania kierowcy samochodu osobowego, który w sobotę, 11 stycznia, został znaleziony w Krznie na terenie miejscowości Starzynka. W dzisiejsze działania włączyły się m.in. straż graniczna, myśliwi i okoliczni mieszkańcy. Wykorzystywany jest też specjalistyczny sprzęt.

W sobotę, 11 stycznia, po godz. 14.00 dyżurny komisariatu w Terespolu został powiadomiony, że w miejscowości Starzynka samochód osobowy wpadł do rzeki. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze. Do działań włączyła się również straż pożarna. - Kiedy auto zostało wyciągnięte z wody okazało się, że wewnątrz pojazdu nikogo nie było. Policjanci ustalili właściciela auta, to 45-latek , który nie powrócił do miejsca zamieszkania - informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. 

Od wczoraj trwają intensywne poszukiwania mężczyzny. W działania włączyli się policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, strażacy z JRG Małaszewicze oraz OSP Neple, a także funkcjonariusze straż graniczna.

Podczas poszukiwań wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt m.in. drony. - Użycie tego rodzaju nowoczesnego sprzętu w poszukiwaniach na dużych obszarach pozwala na sprawdzenie terenu i dotarcie do miejsc, które byłyby trudno dostępne w trakcie penetracji pieszej przez policjantów i strażaków - dodaje rzecznik.

Dzisiaj po raz kolejny sprawdzane jest również koryto rzeki Krzna.

Więcej na ten temat w wydaniu Słowa Podlasia, z 14 stycznia

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe