Powiat parczewski: Statuetki czekają już na najlepszych 

  • 16.01.2020, 10:19
  • Tomasz Wachulski
Powiat parczewski: Statuetki czekają już na najlepszych 
Niewiele ponad dwa tygodnie zostały na zgłoszenie kandydatów do tytułu Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego. Jeśli ktoś ma swojego faworyta powinien się pospieszyć z wysunięciem jego nazwiska do konkursu. Patronat medialny nad tym wydarzeniem sprawuje Słowo Podlasia.

Statuetki rozdane zostaną po raz piąty. - Celem konkursu jest nagrodzenie różnych form działalności gospodarczej za szczególne osiągnięcia na rzecz rozwoju i promocji powiatu – informuje Anna Ignatowicz z wydziału spraw społecznych parczewskiego starostwa. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, natomiast nagrodą dla tych najlepszych jest statuetka oraz dyplom potwierdzający jego przyznanie.

Tytuł przyznawany jest w trzech kategoriach: usługi i handel, produkcja oraz gospodarstwo rolne. Zgłoszenia kandydatów są przyjmowane w biurze obsługi klienta starostwa powiatowego do 31 stycznia. Można je złożyć osobiście lub przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Parczewie, ul. Warszawska 24, 21-200 Parczew. Dopuszczono również możliwość przesłania wniosku skanem na adres e-mail: [email protected]

Kapituła Konkursowa powołana przez starostę Jerzego Maślucha dokona weryfikacji wszystkich zgłoszeń oraz oceni działalność kandydatów. Pod uwagę weźmie m.in. rozwój przedsiębiorstw, zrealizowane inwestycje, tworzenie miejsc pracy, czy korzystanie ze środków zewnętrznych.

Znaczenie będą miały również działania innowacyjne, promocyjne na rzecz powiatu, oddziaływanie na otoczenie oraz uzyskane dotychczas nagrody i wyróżnienia przez przedsiębiorcę. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie statuetek odbędzie się podczas gali finałowej, która planowana jest 19 marca w Parczewie. 

 

Tomasz Wachulski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe