Gmina Ulan-Majorat: Mieszkańcy zyskali siłownię i boisko

  • 16.01.2020, 10:50
  • (joan)
Gmina Ulan-Majorat: Mieszkańcy zyskali siłownię i boisko
Dzięki realizacji projektu „Utworzenie miejsc rekreacji na terenie Gminy Ulan-Majorat” w gminie pojawiła się tuż przed końcem ubiegłego roku siłownia zewnętrzna i boisko do piłki plażowej.

Mieszkańcy gminy na zewnętrznej siłowni będą mieli do dyspozycji 20 urządzeń, w tym: podwójny pylon z prasą nożną i wyciągiem górnym, wioślarz, orbitrek, twister potrójny, wahadło, podciąg nóg, stepper, ławka podwójna, rowerek, motyl klasyczny, pajacyk, drążek do podciągania, biegacz. Przy boisku do siatkówki plażowej teren utwardzono i wyłożono kostką brukową.

Całość inwestycji to 299 tys. 995 zł, z czego 179 tys. 437 zł gmina pozyskała z EFR. Władze gminy zapewniają, że teren będzie ogólnodostępny. Korzystać mogą z niego tak mieszkańcy gminy jak i turyści.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe