Gmina Terespol: Znaleziono ciało w Krznie, w Starzynce

  • 16.01.2020, 13:50
  • (ach)
Gmina Terespol: Znaleziono ciało w Krznie, w Starzynce meteolu.pl
Jak podaje portal meteolu.pl, ok. godz. 13 znaleziono ciało Tomasza Sylwesiuka. Mężczyzna zaginął w sobotę po południu. Zwłoki wyłowiono z Krzny, w Starzynce. W odległości 1 km od miejsca, gdzie znaleziono wcześniej jego samochód zanurzony w wodzie.

- W trakcie prowadzonej dzisiaj akcji poszukiwawczej ratownicy ujawnili i wydobyli z rzeki Krzna ciało mężczyzny. Okoliczności wskazują na to, że jest to prawdopodobnie zaginiony 45-latek. Mężczyzna znaleziony został około 1000 m od miejsca zdarzenia. Jego tożsamość  potwierdzi przeprowadzona sekcja zwłok - poinformowała podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Do poszukiwań włączyli się w poniedziałek nurkowie, którzy penetrowali dno rzeki. Z kolei w niedzielę radnego gminy Terespol poszukiwano w pobliskich lasach. W akcję zaangażowały się nie tylko służby, ale też mieszkańcy Nepli, z których pochodził oraz Starzynki.  Tomasz Sylwesiuk, urodził się 05.08.1975 r. i mieszkał w Neplach. Z zawodu był leśnikiem, pełnił też pierwszą kadencję radnego w gminie Terespol.

 

(ach)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
i
i 18.01.2020, 03:20
Prosze doprowadzcie sledztwo do pomyslnego rezultatu, to byl dobry czlowiek, a jakis zjeb/y wtracil mu sie w zycie i jego rodziny.
Człowiek
Człowiek 16.01.2020, 17:59
Świeć Panie nad Jego Duszą...

Pozostałe