Piszczac: Teraz będą mieli do czego wrócić!

  • 28.01.2020, 09:27
  • Justyna Lesiuk-Klujewska
Piszczac: Teraz będą mieli do czego wrócić!
Mieszkańcy Piszczaca, którym na początku stycznia spalił się dom, nie pozostali ze swym problemem sami. Natychmiast ruszyła pomoc. Dzięki pracownikom urzędu gminy już wkrótce zamieszkają w nowo wyremontowanym budynku.

Przypomnijmy, że niebezpieczny żywioł zaatakował wieczorem 7 stycznia. W akcji gaśniczo-ratowniczej uczestniczyło 5 zastępów straży. W wyniku pożaru całkowitemu zniszczeniu uległ jeden z pokoi, a w sąsiednich pomieszczeniach nadpalone zostały ściany i sufity. Jeden z przebywających tam mężczyzn uległ poparzeniu i został odwieziony do szpitala.

– Chcemy pomóc obu panom, zapewnić lokum. Jeden z nich zgłosił się do nas i po długiej rozmowie zdecydował się podjąć leczenie odwykowe. Mamy nadzieję, że drugiemu panu cierpiącemu na tę samą chorobę również uda się pomóc – zaznaczał zaraz po pożarze wójt gminy Piszczac Kożuchowski. I dotrzymał słowa. Zaraz po otrzymaniu informacji o tym, że budynek nadaje się do remontu, ruszyła fala pomocy. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 28 stycznia

Justyna Lesiuk-Klujewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe