Łomazy: Bałwanki i śnieżynki na szkolnej scenie

  • 03.02.2020, 07:10
  • Justyna Lesiuk-Klujewska
Łomazy: Bałwanki i śnieżynki na szkolnej scenie
Występy dzieci, tańce i wizyta św. mikołaja. Takie atrakcje towarzyszyły zabawie choinkowej, która odbyła się w Zespole Placówek Oświatowych w Łomazach. Nie zabrakło strojów karnawałowych i dobrych humorów.

Na spotkanie przybyli też uczniowie Szkoły Podstawowej w Huszczy wraz z nauczycielami. Część oficjalną rozpoczęły przedszkolaki, przedstawiając widowisko „Przyszła do nas zima biała”. Oprócz scenek mówionych i śpiewanych, maluchy zachwyciły publiczność tańcem bałwanków i śnieżynek.

Równie wielkie brawa otrzymali uczniowie z grupy teatralnej z klasy IIa, którzy pokazali, do czego prowadzi przestanie czytania książek. Następnie uczniowie klas Va i VIc, które osiągnęły najwyższą średnią ocen w szkole – 4, 08, odebrały puchar dyrektora szkoły. Wręczyli go wójt Jerzy Czyżewski i dyrektor ZPO Bogumiła Wińska. W dalszej części imprezy podsumowano konkurs czytelniczy „Musisz przeczytać tę książkę”, wręczając zwycięzcom dyplomy i nagrody książkowe.

Druga część spotkania upłynęła pod znakiem konkursów, tańców i wizyty św. mikołaja. Dzięki wsparciu sponsorów, Łomaskiemu Stowarzyszeniu Rozwoju, rodziców, nauczycieli i społeczności szkolnej tegoroczna zabawa choinkowa na długo zapadnie w pamięci.

Justyna Lesiuk-Klujewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe