Powiat radzyński: Natalia i Ania wyrecytowały nagrody

  • 10.02.2020, 07:22
  • (joan)
Powiat radzyński: Natalia i Ania wyrecytowały nagrody
W Woli Osowińskiej pod koniec stycznia odbył się XXX Konkurs Recytatorski Poezji, Prozy Bożonarodzeniowej i Religijnej. W trzech kategoriach wiekowych zmierzyło się w pięknym przekazywaniu słowa 60 uczestników. Recytatorzy przyjechali z Łukowa, Kocka, Bork, Ulana-Majoratu, Woli Osowińskiej, Krasewa i Woli Gułowskiej.

Gminę Ulan – Majorat reprezentowały trzy recytatorki: Barbara Lipińska (klasa II) i Natalia Dyjak (klasa  VIII) wytypowane przez GOK oraz Anna Lipińska (klasa VI) reprezentantka Biblioteki Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie.

Jury doceniło występ Anny Lipińskiej, która do swojej recytacji dodała grę na skrzypcach. Reprezentantka biblioteki odebrała wyróżnienie. Natomiast I miejsce w swojej kategorii wiekowej wyrecytowała Natalia Dyjak. Organizatorek konkursu był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Borkach z/s w Woli Osowińskiej.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe