Gmina Milanów: Wyśpiewali kolędy i pastorałki

  • 15.02.2020, 07:39
  • (TWA)
Gmina Milanów: Wyśpiewali kolędy i pastorałki
Mieszkańcy gminy Milanów radośnie zakończyli okres świąt Bożego Narodzenia. Licznie zjawili się w Gminnym Ośrodku Kultury na Przeglądzie Kolęd i Pastorałek.

Impreza cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez GOK. Sala widowiskowa placówki była wypełniona po brzegi. Na scenie 19 stycznia zaśpiewali: Chór Parafialny Beati Cantores, Orkiestra Dęta z Milanowa, dzieci ze szkoły podstawowej oraz Kapela Ludowa Czeremcha.

Głównym celem wydarzenia była popularyzacja kolęd i pastorałek, organizacja świątecznego spotkania integracyjnego dla mieszkańców, a także aktywizacja życia społeczno-kulturalnego.

(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe