Powiat radzyński: Zmiany na stanowiskach radzie i w zarządzie

  • 15.02.2020, 07:42
  • (joan)
Powiat radzyński: Zmiany na stanowiskach radzie i w zarządzie
Na styczniowej sesji rady powiatu dokonano dwóch powołań na wakujące stanowiska. Po śmierci radnego Mieczysława Wagnera zwolniło się bowiem miejsce w radzie powiatu, ale należało też uzupełnić skład zarządu powiatu, w którym Wagner zasiadał.

Zgodnie z decyzją komisarza wyborczego, na stanowisko radnego z okręgu wyborczego nr 2 weszła Maria Szajda – Cupryn, kandydatka KW RaSIL, mieszkanka Czemiernik. 28 stycznia, została zaprzysiężona na stanowisko radnej.

Natomiast do zarządu powiatu powołano Witolda Korulczyka. Jego kandydaturę zgłosił starosta, a rada była za. - Chcę przypomnieć, że pan Witold był szefem Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej. Witold Korulczyk cieszy się szacunkiem i uznaniem osób o różnych poglądach i to też wzięliśmy pod uwagę. Jego wizerunek jest bardzo dobrze przyjmowany nie tylko przez radnych, ale i pracowników starostwa i wierzę, że jeżeli państwo obdarzycie go zaufaniem i sprawicie, że będzie członkiem zarządu powiatu nasza praca będzie przebiegała bardzo dobrze – argumentował zasadność wyboru radnego Korulczyka, starosta Szczepan Niebrzegowski.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe