Łosice: Samorządy będą współpracować z wojskiem

  • 16.02.2020, 08:01
  • (jg)
Łosice: Samorządy będą współpracować z wojskiem
Współpraca cywilno – wojskowa była tematem spotkania samorządowców oraz przedstawicieli dowódcy 18. Dywizji Zmechanizowanej im. gen. broni Tadeusza Buka w Siedlcach.

Podczas narady zorganizowanej w starostwie powiatowym omówiono możliwości samorządów powiatu w zakresie współdzielenia z Siłami Zbrojnymi RP w ramach układu pozamilitarnego. Starosta Katarzyna Klimiuk, burmistrz miasta i gminy Łosice Mariusz Kucewicz oraz wójt gminy Olszanka - Grzegorz Pajnowski przestawili stan i możliwości współdziałania samorządów z 18 Dywizją Zmechanizowaną w ramach realizacji zadań obronnych.

(jg)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe