Gospodarze najlepsi w finale igrzysk

  • 14.02.2020, 18:12
  • (AK)
Gospodarze najlepsi w finale igrzysk Bialski Szkolny Związek Sportowy
W powiatowym finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców w hali Szkoły Podstawowej w Konstantynowie najlepsi okazali się gospodarze.

Wyniki: SP w Drelowie – SP w Konstantynowie 8:35, SP nr 1 w Terespolu – SP w Łomazach 28:6. Mecz o 3 miejsce w turnieju: SP w Drelowie – SP w Łomazach 35:9. Mecz o 1 miejsce:  SP w Konstantynowie - SP nr 1 w Terespolu 25:11.

Kolejność: 1. SP w Konstantynowie (opiekun: Piotr Woźniak), 2. SP nr 1 w Terespolu (Grzegorz Jakuszko), 3. SP w Drelowie (Marek Dokudowiec), 4. SP w Łomazach (Marek Prokopiuk).

Drużyna z SP w Konstantynowie wywalczyła puchar starosty powiatu bialskiego i awans do rozgrywek rejonowych (25 marca w hali SP nr 9 Biała Podlaska). W składzie: Filip Dencikowski, Mikołaj Dencikowski, Jakub Iwanek, Kacper Jeżewski, Adam Kępiński, Maciej Ladwiniec, Szymon Ochnik, Kacper Szymko, Michał Typa, Sebastian Zadrożniak. - Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje dyrekcji Szkoły Podstawowej w Konstantynowie oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału - dodaje Stanisław Polaczuk z Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego.

 

(AK)

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe