Warsztaty Mastro Defence System w Janowie Podlaskim

  • 20.02.2020, 17:36
  • (AK)
Warsztaty Mastro Defence System w Janowie Podlaskim
Druga edycja warsztatów samoobrony w Janowie Podlaskim czeka nas 22 i 23 lutego w hali Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim. Poświęcone będą wykorzystaniu przedmiotów codziennego użytku w samoobronie.

Maestro Defence System Janów Podlaski to jedyna oficjalna sekcja na wschodzie Polski, gdzie trenujący zgłębiają tajniki systemu stworzonego przez Freda Mastro. W czerwcu ubiegłego roku w warsztatach wzięło udział ponad 100 uczestników z całej Polski.

Mastro Defence System to hybryda stworzona z wielu systemów, którego bazę stanowią silat oraz filipińskie sztuki walki z elementami BJJ, krav magi i MMA. Takie połączenie daje mieszankę wybuchową, której celem jest maksymalna skuteczność w realnej konfrontacji, gdzie stawką często jest nasze zdrowie lub życie. MDS nie jest kolejną metodą walki wręcz, tylko kompletnym systemem samoobrony, kładącym nacisk na wykorzystywanie biomechaniki ciała przeciwnika oraz psychologii.

Warsztaty poprowadzi Marcin Michalik-Lipka. To prekursor krav magi w Polsce i Europie. Posiadacz prestiżowego tytułu „Master” nadanego w Izraelu, gdzie jako jeden  z niewielu Polaków mógł prowadzić szkolenia. Współzałożyciel (wraz z najwyższej klasy izraelskimi ekspertami Yaronem Hanoverem i Guyem Rafaeli) Ultimate Krav Maga Federation z siedzibą w Tel Aviwie. Oficjalny przedstawiciel Israel Combat System i Mastro Defence System w Polsce (instruktor level 2), trener  z przeszło 20-letnim doświadczeniem. Zajmuje się szkoleniami formacji mundurowych na całym świecie, szkoleniami dla firm, korporacji i kadry zarządzającej. Były sparingpartner Tomasza Adamka, Przemysława Salety czy Jana Błachowicza. Trener personalny i szkoleniowiec managerów wysokiego szczebla, polityków i gwiazd ekranu. Marcin Michalik-Lipka to także ekspert bezpieczeństwa osobistego, który przez 10 lat ochraniał topowe nocne kluby oraz osoby prywatne. Bogate doświadczenie Marcina zaowocowało współpracą z Meissner i Partnerzy, gdzie objął stanowisko konsultanta ds. bezpieczeństwa i antyterroryzmu. Z jego autorskich programów zarządzania konfliktem i stresem korzystało wiele podmiotów m.in. Jednostka Wojskowa Komandosów, Pododdział AT Policji w Krakowie, Izba Celna, Siemens, Pramerica, Santander, Software AG, IBM, PEKAES, SAS czy Sanofi. Marcin z chęcią dzieli się wiedzą, dlatego często gości w programach telewizyjnych, do których zapraszany jest w roli eksperta.

Zgłoszenia na warsztaty należy kierować do Dawida Smolbika, trenera UKS Hwa-Rang i MDS w Janowie Podlaskim, na adres: [email protected], tel. 881-551-552.

 

 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe