Ogłosimy zwycięzców plebiscytu Słowa Podlasia!

  • 21.02.2020, 10:28
  • (AK)
Ogłosimy zwycięzców plebiscytu Słowa Podlasia! Adam Trochimiuk
Już w piątek 21 lutego w hotelu Skala w Białej Podlaskiej szykują się wielkie emocje. W ten dzień ogłosimy zwycięzców XXXIII Plebiscytu Sportowego Słowa Podlasia pod honorowym patronatem marszałka województwa lubelskiego Jarosława Stawiarskiego!

Nasz plebiscyt tradycyjnie cieszył się wielkim zainteresowaniem czytelników Słowa Podlasia, którzy oddali mnóstwo głosów przy pomocy kuponów, sms-ów oraz na Facebooku. Dziękujemy Państwu za każdy oddany głos.  

Przypomnijmy, że na kuponach sportowcy w kategoriach "senior" i "junior" otrzymywali od 16 do 20 punktów, a trenerzy - od 18 do 20 punktów. W głosowaniu sms-owym za każdy głos kandydat otrzymywał 10 punktów. Dodatkowo głosowaliśmy na najsympatyczniejszego sportowca w naszym regonie na Facebooku "Słowa Podlasia". Jeden "like" to był jeden punkt dla kandydata. Głosowanie zakończyło się 14 lutego.

Nasi czytelnicy wybrali najpopularniejszych sportowców i trenerów na Południowym Podlasiu w 2019 roku, wśród laureatów jest pięciu najpopularniejszych seniorów, pięciu juniorów oraz trzech trenerów. Czekają na nich puchary i nagrody, a nasza uroczysta sportowa gala w hotelu Skala w Białej Podlaskiej rozpocznie się o godzinie 18. Będą również upominki dla tych czytelników, którzy oddali głosy przy pomocy kuponów. Kto wygrał, kto znalazł się wśród naszych laureatów? Głosowanie było jak zwykle bardzo ciekawe, a wiele głosów spłynęło jeszcze w ciągu ostatnich dni. - Po raz kolejny czeka nas wyjątkowy wieczór w hotelu Skala, gdzie ogłosimy wyniki naszego plebiscytu. Dziękujemy czytelnikom za oddane głosy, a także patronom plebiscytu, sponsorom i partnerom - mówi Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny „Słowa Podlasia”.  

Oficjalne wyniki plebiscytu już w piątek 21 lutego wieczorem znajdziecie Państwo na stronie internetowej "Słowa Podlasia". Szeroka relacja z uroczystej gali, opinie laureatów i zdjęcia - w najbliższym wydaniu naszego tygodnika.

 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe