Gmina Milanów: Jechał 130 km na godzinę, stracił prawko

  • 21.02.2020, 11:09
  • Justyna Lesiuk-Klujewska
Gmina Milanów: Jechał 130 km na godzinę, stracił prawko
Utratą prawa jazdy na trzy miesiące oraz wysokim mandatem zakończyła się nieodpowiedzialna jazda 23-latka. Mężczyzna w w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 80 km na godzinę. 

Siedzącego za kierownicą osobowego bmw 23-letniego mieszkańca gminy Wisznice, ze względu na znaczne przekroczenie dopuszczalnej prędkości zatrzymali w Rudnie funkcjonariusze parczewskiej służby ruchu drogowego.

- Okazało się, że kierujący lekceważąco podszedł do obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Pomiar na urządzeniu do mierzenia prędkości wskazał bowiem 131 km/h w miejscu gdzie obowiązuję 50 km/h - relacjonuje aspirant Artur Łopacki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Parczewie. 

Warto zaznaczyć, że miejsce, w którym doszło do zdarzenia, mieszkańcy miejscowości już wcześniej wskazali na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako teren, gdzie kierowcy nie stosują się do ograniczenia prędkości w terenie zabudowanym. 23-latek stracił prawo jazdy na trzy miesiące. - Został też ukarany wysokim mandatem karnym, a na jego konto trafiło 10 punktów - dodaje rzecznik parczewskiej komendy. 

Justyna Lesiuk-Klujewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe