Gmina Wohyń: Przygotowali japoński wieczór

  • 24.02.2020, 08:05
  • (joan)
Gmina Wohyń: Przygotowali japoński wieczór
O kulturze Japonii, o jej smakach, zwyczajach i krajobrazach można było dowiedzieć się podczas niecodziennego wydarzenia. Wohyńska sekcja Karate Kyokushin we współpracy z władzami gminy przygotowała specjalny wieczór.

Prowadzący sekcję Karate Kyokushin Sensei Robert Rosiński przedstawił prezentację multimedialną dotyczącą kultury Cesarstwa Japonii, w tym specyfiki geograficznej tego wyspiarskiego kraju liczącego ok. 6800 wysp. W spotkaniu uczestniczyli adepci karate z Wohynia z Sensei Robertem Rosińskim na czele, rodzice, nauczyciele z miejscowej szkoły oraz sensei Cezary Kotecki z Białej Podlaskiej.

Podczas spotkania nie tylko mówiono o Japonii, ale można było jej posmakować. Na stołach pojawiły się bowiem japońskie potrawy.

Ciekawostką dla zebranych były tez miecze katana, prezentowane przez obu senseiów. Wieczór był też okazją do prezentacji dokonań sekcji karate kyokushin. N specjalnej wystawie zebrano zdjęcia, dyplomy, medale i puchary.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe