Radzyń Podlaski: Emil finalistą olimpiady

  • 23.02.2020, 09:15
  • (joan)
Radzyń Podlaski: Emil finalistą olimpiady
Uczeń drugiej klasy Branżowej Szkoły I Stopnia Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim wywalczył piąte miejsce w finale centralnym XLIX edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia".

Przypomnijmy, że Emil Pieróg zdobył największą ilość punktów w etapie konkursu przeprowadzonym w okręgu lubelskim, który obejmuje województwa lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie, w kategorii murarz – tynkarz. Dzięki temu na początku lutego prezentował swoją wiedzę i sztukę murarską w finale, podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury „Budma 2020” w Poznaniu.

- Nasz uczeń ZSP otrzymał cenne nagrody oraz uzyskał tytuł finalisty, co zwalnia go z części teoretycznej egzaminu zawodowego – informuje Ewelina Muszyńska, nauczyciel przedmiotów budowlanych ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe