Region: "8 wspaniałych" na południowym Podlasiu

  • 03.03.2020, 11:24
  • Justyna Lesiuk-Klujewska
Region: "8 wspaniałych" na południowym Podlasiu
Zarząd Województwa Lubelskiego podjął decyzję o przeznaczeniu kwoty 200 000 zł brutto na promocję w ramach produkcji nowego programu TVP „8 wspaniałych”. Zdjęcia do reality show były kręcone w Białej Podlaskiej, Roskoszy czy Jusakach-Zarzece w gminie Łomazy. Emisja rusza już w wiosną i ma promować nasz region.

Niewiele wiadomo na temat nowego programu TVP. Na pewno poprowadzi go Marta Manowska, znana głównie z „Sanatorium miłości” czy „Rolnik szuka żony”. Wiadomo też, że widzowie przez kolejne 10 odcinków będą obserwować zmagania 8 mężczyzn w wieku 38-49 lat., którzy chcą zwiększyć swą atrakcyjność. Jak zdradziła Manowska dla jednego z ogólnopolskich portali, bohaterowie programu będą się przemieszczać, wykonywać różne zadania, walczyć ze swymi słabościami oraz pracować nad pewnością siebie. Sceny nagrywane były w kilku miejscowościach na Lubelszczyźnie. Zapewne dlatego, że reality show postanowił wesprzeć lubelski urząd marszałkowski, mając nadzieję na promocję na krajową skalę.

Rzecznik marszałka, Remigiusz Małecki wyjaśnia, że środki pochodzą z programu pt. „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II” współfinansowanego ze środków „Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020”. Promocja ma na celu ukazanie atrakcyjności turystycznej, potencjalnych terenów inwestycyjnych, a także ukazanie unikalnych walorów województwa lubelskiego na potrzeby przemysłu medialnego i filmowego. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 3 marca

Justyna Lesiuk-Klujewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dżentelmen
Dżentelmen 03.03.2020, 21:42
To konkurencyjny show do "Chłopaków do wzięcia", jak rozumiem...

Pozostałe